Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Hornbæk SF
Auning IF
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hornbæk SF
Alliancen IF
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Randers Q
4
FC Thy Piger
2
U13 Piger Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Hornbæk SF
Houlbjerg/Laurbjerg IF (U12 C2)
U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Randers Q U-13 C2
SGF/GUI
U13 Piger C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Hornbæk SF
SIF Assentoft
HHT
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 314
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Hornbæk SF
Randers Freja
HHT
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:45
Hornbæk SF
Sejs/Svejbæk IF
U12 Piger B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:30
Hornbæk SF
Gug B
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:15
Hornbæk SF (1)
AH 2012
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 72
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Randers Q
IF Lyseng
U15 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 861
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Randers Q
AaB
U14 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 911
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Randers Q
Hadsten SK
U15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 874
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Randers Q
IF Midtdjurs
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 973
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hornbæk SF
Alliancen IF
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
HEI
IF Lyseng
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hornbæk SF
Hadsten SK
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Alliancen IF
HEI
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
IF Lyseng
Hornbæk SF
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hornbæk SF
HEI
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Alliancen IF
IF Lyseng
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Søn. d. 8. sep Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Randers Q U-13 C2
SIF Assentoft
U13 Piger C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:15
Hornbæk SF
AIA/Tranbjerg
ØOB Oldboys 45 år 7:7 Efterår 24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Hornbæk SF (L3/415)
Kristrup B (L2/407)
U17 Drenge/11:11 (2008) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Hornbæk SF (L3/733)
Virup IF (L3/736)
U13 Drenge/8:8 (2012) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:15
Hornbæk SF
Romalt IF (1)
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Hornbæk SF
FC Horsens
U12 Piger B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Randers Q U13 Liga 1
Team Viborg
U13 Piger Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Randers Q U-15 C1
Hadsten SK (U16)
U15 Piger C (2010) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Hornbæk SF
Spentrup/Ommersyssel IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hornbæk SF
Stensballe IK
U12 Piger B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hornbæk SF
Skødstrup SF
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Hornbæk SF
Hadsten SK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Hornbæk SF
Thisted FC
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Hornbæk SF (1)
Nørager B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 72
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Randers Q U-14 C2
Hammel GF
U14 Piger C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Hornbæk SF
Viborg Sdrm. IK
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 624
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Hornbæk SF (2)
Mariager IK (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:15
Hornbæk SF
Ulstrup IF
ØOB Oldboys 45 år 7:7 Efterår 24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:05
Hornbæk SF/IF Alliancen
HOG Hinnerup
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:15
Hornbæk SF
Kristrup B
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:35
Hornbæk SF (2)
Ådalen IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
27. sep
17:30
Hornbæk SF
Vorup FB
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Hornbæk SF
Bjerringbro IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:30
Hornbæk SF
Helsted Fremad IF
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:40
Hornbæk SF
Kristrup B
U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Hornbæk SF
NUGF Viborg
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 624
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:00
Hornbæk SF (2)
Helsted Fremad IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 71
|